קצת עלינו

תדמיינו רגע את הגליל בשנות ה- 50

מושב קטן, בתים בודדים ומרחבים של ירוק.

סבא אברהם קם עם אור ראשון, שומע בטרנזיסטור הקטן שלו את בן גוריון, מרתיח לו קפה ויוצא לעוד יום עבודה במשק החקלאי שהקים, שדות רחבים, מטעי עצים מסודרים שורות שורות, וסוף סוף נוף של ארץ ישראל

איזה התרגשות, בונים מדינה.

הבן יצחק לידו, חוקר ומתבונן, לומד לאט ובעבודה קשה את מלאכת האדמה. הוא מתאהב במטעי השקדים שבמשק ומטפח אותם במסירות רבה. שנים קדימה עם טרקטור חדיש אך עם אותו הנוף בדיוק, הנכד דניאל יקטוף אל שקים גדולים שקדים טריים.

כן, זה הסיפור שלנו, של משק אבנעים.

כבר שלושה דורות שאנחנו חיים שקדים.

מהאדמה היישר לשקיות המעוצבות שאתם מכירים, משגיחים עליהם כל הדרך ממש כמו יהלומים.

היום, בדיוק כמו אז במשק אבנעים, מגדלים שקדים בתהליך מוקפד ויוצרים מהם מגוון מוצרים איכותיים, והכל מהשקד הטרי.

לאלו שאוהבים פשוט, לא לדאוג, בין כל מוצרי השקד החדשים השארנו כבוד גדול לשקד הטבעי והקלאסי ויש ממנו בשפע.

שקדים
עם השקדים שלנו אנחנו חולמים רחוק, עובדים כבר היום על מרכז מבקרים ובית קפה (ברור שיהיה בו טארט שקדים) מול הנוף הירוק של הגליל.
דיברנו מספיק, הגיע הזמן לטעום.
מזמינים אתכם עם חיוך, תטעמו שקד אחד ותבינו על מה אנחנו מדברים. כולם כבר יודעים את זה פה, עם השקדים שלנו, אתם יכולים להיות בראש שקד.
פרח שקד
שקדים

סבא אברהם אבנעים

עלה ממרוקו בשנות ה50 היישר לשדות הירוקים של הגליל, בעבודה קשה והתגברות על אתגרים גדולים, בנה בעשר אצבעותיו משק חי, דרכו הצליח לפרנס את משפחתו בכבוד. הוריש לבניו ונכדיו את אהבת האדמה וכמובן משק חקלאי פורח ואיכותי.

הבן יצחק אבנעים

יום יום עובד במשק הגלילי, במסירות ואהבה, נטע וטיפח את מטעי השקדים אשר הפכו עם השנים לספינת הדגל של משק אבנעים. את הידע שצבר במלאכת השקדים העביר הלאה לבנו דניאל.

הנכד דניאל אבנעים

עם שחרורו מיחידה קרבית חזר דניאל אל המשק המשפחתי והביא איתו רוח חדשה ויזמית. יחד עם אהבת האדמה והמטעים הספוגים בו היטב, המשק הפך לנגיש וזמין ללקוחות רבים בכל רחבי הארץ תוך שמירה על איכות השקד כמו ביומו הראשון של משק אבנעים.

עלות משלוח 25 ש''ח
הזמנה מעל 10 ק''ג - המשלוח חינם